Walizki, co mogą mieć wspólnego z narzędziami, elektronarzędziami? Bardzo wiele, ponieważ służą do tego by narzędzia były poukładane w porządku i ładzie, aby podczas pracy nie zdarzały się sytuacje, że coś zaginęło lub jest w innym miejscu niż zwykle. Potocznie nazywane walizki mogą mieć różna postać w zależności od oczekiwań i tak na przykład, jeśli chodzi o pracowników wysokościowych najważniejsze jest by narzędzia były lekki i pod przysłowiową ręką wówczas do dyspozycji są pasy, na których są kieszonki, gumki różnej wielkości, do których wkładane są narzędzia, jeśli nie pracujemy na dworze tym bardziej na wysokości możemy kupić walizkę, która zbudowana jest z kilku paneli rozkładanych, dzięki czemu maksymalnie jest wykorzystany każdy centymetr wnętrza walizki.

Są również dostępne tak zwane wózki tu oczywiście już mówimy o znacznie większej wadze i gabarytów i przede wszystkim o mniejszej wygodzie. Jeśli zwykle nie przenosimy naszych narzędzi a raczej chodzi nam o wyposażenie garażu, warsztatu czy piwnicy możemy skorzystać z magnesów.

Większość narzędzi wykonanych jest, chociaż częściowo z metalu, zatem jeśli na ścianie będziemy mieli magnesy możemy do nich przyczepiać nasze narzędzia, dzięki czemu będą widoczne, bo na linii wzroku i w ładzie. Nie możemy do magnesów przyczepić elektronarzędzi, bo te są dużo cięższe, ale możemy zastosować różnego rodzaju haki, na których będziemy je wieszać dochodzą również meble, na których może my układać nasz warsztatowy dorobek najważniejsze, aby pamiętać o tym by każde elektronarzędzie wyłączać i od prądu i włącznikiem, ponieważ włączając je po jakimś czasie możemy nie pamiętać, że zostało odłączone tylko od źródła energii.

.